ÜRÜN DETAYLARI

  • Özellik 1
  • Özellik 2
  • Özellik 3
  • Özellik 4
  • Özellik 5

ÜRÜN AÇIKLAMASI

Mont Blanc dağında kar olduğunda, toprak rengi duvar panellerimiz evlerde muhteşem bi sıcaklık yayar. Alplerin en yüksek dağı Fransa ve İtalya’ nın arasında nasıl yükseliyorsa, aynı ismi olan düzensiz çapalanmış ahşap panellerimiz odalarımızın tasarımında aynı şekilde sıcaklık veriyor. Termik işlem görmüş ladin panellerin karakterini herkes çok sevecektir.
Mont Blanc aşağıdaki yüzey işlemlerinden geçiyor:

Çapalama, evimize sıcaklık getiriyor

Çapalama işlemi için geliştirdiğimiz makinamız ile çok çeşitli yüzeyler yaratıyoruz. Köy tarzı görünümü kayak kulübelerinde, kayak bölgesindeki hotellerde ve kırsal bölgelerde olan konutlarda çok bu ürünümüz popülerdir. Bu geleneksel teknik ile farklı yapılarda değişik bir sıcaklık ve konfor yayıyoruz.

Uzun dayanıklılık için termik işlem

Termik işlem sayesinde ahşaba uzun ömürlü bir dayanıklılık kazandırıyoruz. Ahşaplar spesifik koşullarda 190-215° ile ısıtılıyor. Bu süreç sırasında ahşaptaki şekere benzeyen maddeler karamelleşiyor, böylelikle muhteşem bir sağlamlık ve mantar hastalıklarına karşı müthiş bir direnç kazanılıyor ayrıca ahşabın yapısı değişiyor ve daha güzel koyu bir renk ile buluşuyor.